Zajmujemy się budową i remontami sieci elektro-energetycznych, przewiertami sterowanymi, okablowaniem sieci LAN i CCTV, oświetleniem ulic i podświetlaniem budynków. W swoim portfolio posiadamy projekty związane m.in. z budową farm fotowoltaicznych oraz farm wiatrowych.

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy z bogatym doświadczeniem

Aktualne oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Współpraca z działem Sprzedaży i planowanie zleceń produkcyjnych
  • Przygotowanie harmonogramów produkcji krótko i długoterminowych
  • Planowanie i rejestrowanie zapotrzebowania na sprzęt, materiały, ludzi
  • Prowadzenie rejestru obciążenia stanowisk produkcyjnych,
  • Planowanie poszczególnych zadań na stanowiskach roboczych wg ustalonych zasad
  • Nanoszenie danych na karty projektów
  • Aktualizację narzędzi planistycznych i analitycznych (tablice terminów, inwestycji i obciążeń)
  • zajęcie i odbiór pasa drogowego
  • zajęcie i odbiór terenów prywatnych
  • przygotowanie dokumentacji projektowej związanej z organizacją ruchu
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w realizacji podobnych zadań – min. 1 rok (warunek konieczny)
  • Wyształcenie: min. średnie
  • Umiejętność analitycznego myślenia, systematyczność
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, Excel itp.)
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat.B
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Rozbudowany system szkoleń i podnoszenia kompetencji
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • Budowa, konserwacja i naprawa linii kablowych
  • Montaż linii Sn i Nn
  • Wykonywanie prac instalacyjno-montażowych transformatorów energetycznych
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Uprawnienia eksploatacyjne elektryczne SEP
  • Prawo jazdy kat.B mile widziane
OFERUJEMY:
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Współudział w przygotowywaniu - wraz innymi działami - ofert przetargowych, eksportowych i na zlecenia indywidualne
  • Zaplanowanie prac umożliwiających prawidłowy przebieg realizacji zadań inwestycyjnych
  • Analiza dokumentacji budowlanej i sporządzanie na jej podstawie zamówień na materiały, sprzęt i maszyny oraz zasoby ludzkie
  • Zaprojektowanie placu budowy, magazynów, zaplecza (o ile konieczne) oraz ochrony p.poż. i wyposażenia z zakresu BHP
  • Nadzorowanie podwykonawców, odbiór i rozliczenie ich robót
  • Współudział w pracach w zakresie normowania i kalkulacji robót nietypowych
  • Przydzielanie zadań i harmonogramów pracy brygadzistom, koordynowanie działań organizacyjnych i rozliczanie kosztów
  • Nadzorowanie prawidłowości gospodarki zasobami ludzkimi i środkami transportu w zakresie jakości, terminowości, efektywności i kosztów pod kątem realizacji budowy
  • Sporządzanie analiz i sprawozdań o realizacji cykli budowy oraz poniesionych nakładach finansowych dla Kierownika Działu Produkcji
  • Przygotowywanie dla inwestora odbiorów robót zanikających i końcowych wraz dokumentacją
  • Nadzorowanie podległych pracowników
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – specjalizacja instalacje elektryczne
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze, elektryczne - bez ograniczeń
  • Uprawnienia budowlane w branży elektrycznej do kierowania robotami
  • Dobra znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office (Word, Excel)
OFERUJEMY:
Oczekiwania:
  • Punktualność
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Dyspozycyjność
OFERUJEMY:
  • Umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę

Jak aplikować?
to proste!

Dostarcz nam swoje CV
Prześlij nam swoje CV* na adres
praca@zeggryfice.pl, lub dostarcz
osobiście w siedzibie firmy.
Czekaj na kontakt
Jeśli Twoje zgłoszenie spełnia nasze
wymogi, skontaktujemy się z tobą w celu
umówienia spotkania rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami
*prosimy o przesyłanie plików CV w formacie .doc, .docx, .pdf.